Objednávka

Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Kontaktujte nás

O Nás

Zubní ordinace Stomatologie Rokoska

Naše zubní ordinace je zařízena pouze moderním vybavením a kvalitními materiály, které zajistí úspěšnou léčbu. Provádíme zubní pohotovost. Věnujeme se také dětské stomatologii. Smlouvy se zdravotními pojišťovnami, komplexní péče, dentální hygiena, citlivý a individuální přístup.

Navštivte naši zubní ordinaci v Praze

my Vám zaručíme, že odejdete s novým úsměvem…

Nejmodernějšími postupy odpovídajícími světovým trendům se snažíme dosáhnout nejlepších výsledků, ošetřovat efektivně, šetrně a bezbolestně . Klademe důraz na informovanost klienta. Specializujeme se i na zubní implantáty. Obavy stranou… Svěřte se do péče zubařů v zubní ordinaci Stomatologie Rokoska v Praze, posaďte se a uvolněte se, prosím. V naší zubní ordinaci Vám trpělivě a srozumitelně poskytneme všechny potřebné informace, vysvětlíme a nabídneme ten nejlepší postup léčby individuálně stanovený pro Vás. Jen dobře informovaný klient se může stát pacientem spokojeným. Přesvědčte se sami a staňte se i Vy spokojeným klientem naší zubní ordinace.

Stomatologie Rokoska, je to správné místo, kam se obrátit, hledáte-li a nevíte kde je zubař Praha, rádi Vás v naší ordinaci uvítáme, máte-li zájem, můžete se hned objednat nebo se na cokoliv zeptat našich zubařů/lékařů. Naše zařízení má smluvní vztahy s vybranými zdravotními pojišťovnami ( VZP, VOZP, OZP, ČPZP, ZPŠ, ZPMV, ZPŠkoda ).

První návštěva u nás

  • Přijďte o 15 minut dříve,  požádáme vás o vyplnění vstupního anamnestického dotazníku a souhlasu s poskytováním informací. 
  • Na první návštěvu si s sebou prosím přineste kartičku pojištěnce a velký panoramatický snímek celého chrupu, pokud Vám byl během posledních dvou let zhotoven.
  • Doprovod rodičů (zákonných zástupců) při ošetření dětských a mladistvých pacientů požadujeme až do dovršení jejich plnoletosti.

Chcete se zeptat, poradit nebo dozvědět více informací?
Neváhejte nás kontaktovat.

CzechEnglishRussian